Uživatel nepřihlášen
Registrovat se
Přihlásit se
Stáhněte si aplikaci DerbyCloud
QR Google Play Google Play
QR iOS Apple Store

Seznam hřišť vybavených časomírou DerbyCloud

Seřadit podle: Klubu
A

EAL&TIA DEMO Třebíč

  • Třebíč
  • Okres: Třebíč
  • Kraj Vysočina
  • CZ
N

AFK Chotutice

  • Chotutice
  • Okres: Kolín
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

Čechie Tuklaty

  • Tuklaty
  • Okres: Kolín
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

FC Brumov

  • Brumov
  • Okres: Zlín
  • Zlínský kraj
  • CZ
N

FC České Meziříčí

  • České Meziříčí
  • Okres: Rychnov nad Kněžnou
  • Královéhradecký kraj
  • CZ
N

FC Horky nad Jizerou

  • Horky nad Jizerou
  • Okres: Mladá Boleslav
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

FC Chyšky

  • Chyšky
  • Okres: Písek
  • Jihočeský kraj
  • CZ
N

FC Kostelec na Hané

  • Kostelec na Hané
  • Okres: Prostějov
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

FC Lužice

  • Lužice
  • Okres: Olomouc
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

FC Rokycany

  • Rokycany
  • Okres: Rokycany
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

FC VIKTORIA Mariánské Lázně

  • Mariánské Lázně
  • Okres: Cheb
  • Karlovarský kraj
  • CZ
N

FC Vítkovice 1919

  • Ostrava - Hrabůvka
  • Okres: Ostrava-město
  • Moravskoslezský kraj
  • CZ
N

FC Vlachovo Březí

  • Vlachovo Březí
  • Okres: Prachatice
  • Jihočeský kraj
  • CZ
N

FC Volenice 2013

  • Volenice
  • Okres: Strakonice
  • Jihočeský kraj
  • CZ
N

FK Čechie Kralupy nad Vltavou

  • Kralupy nad Vltavou
  • Okres: Mělník
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

FK Drnovice

  • Drnovice
  • Okres: Vyškov
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

FK Hodonín

  • Hodonín
  • Okres: Hodonín
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

FK Peruc

  • Peruc
  • Okres: Louny
  • Ústecký kraj
  • CZ
N

FK Potštát

  • Potštát
  • Okres: Přerov
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

FK RENOCAR PODOLÍ

  • Podolí u Brna
  • Okres: Brno-venkov
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

FK Rudná

  • Rudná
  • Okres: Praha-západ
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

FK Slavia Střítež

  • Střítež
  • Okres: Třebíč
  • Kraj Vysočina
  • CZ
N

FK Suchov

  • Suchov
  • Okres: Hodonín
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

FK Šternberk / I.

  • Šternberk
  • Okres: Olomouc
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

FK Šternberk / II.

  • Šternberk
  • Okres: Olomouc
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

FK Teplice

  • Teplice
  • Okres: Teplice
  • Ústecký kraj
  • CZ
N

FK Travčice

  • Travčice
  • Okres: Litoměřice
  • Ústecký kraj
  • CZ
N

Fotbalové centrum Brno

  • Brno
  • Okres: Brno-město
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

LOKOMOTIVA Brno Horní Heršpice

  • Brno
  • Okres: Brno-město
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

Plzeňský malý fotbal

  • Plzeň
  • Okres: Plzeň-město
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

SC Modřice

  • Modřice
  • Okres: Brno-venkov
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

SK Bakov nad Jizerou

  • Bakov nad Jizerou
  • Okres: Mladá Boleslav
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

SK Čechie Uhříněves

  • Praha
  • Okres: Praha
  • Hlavní město Praha
  • CZ
N

SK Dolany

  • Dolany
  • Okres: Pardubice
  • Pardubický kraj
  • CZ
N

SK Chrast

  • Chrast
  • Okres: Chrudim
  • Pardubický kraj
  • CZ
N

SK Jince 1921

  • Jince
  • Okres: Příbram
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

SK Kdyně 1920

  • Kdyně
  • Okres: Domažlice
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

SK Krchleby 1921

  • Krchleby
  • Okres: Domažlice
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

SK Křižanovice

  • Křižanovice
  • Okres: Chrudim
  • Pardubický kraj
  • CZ
N

SK Nepoměřice

  • Nepoměřice
  • Okres: Kutná Hora
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

SK Otava Katovice

  • Katovice
  • Okres: Strakonice
  • Jihočeský kraj
  • CZ
N

SK Protivanov

  • Protivanov
  • Okres: Prostějov
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

SK Slatina

  • Brno
  • Okres: Brno-město
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

SK Slavia Libřice

  • Libřice
  • Okres: Hradec Králové
  • Královéhradecký kraj
  • CZ
N

SK Spartak Příbram

  • Příbram
  • Okres: Příbram
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

SK SULKO Zábřeh

  • Zábřeh
  • Okres: Šumperk
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

SK Štáblovice

  • Štáblovice
  • Okres: Opava
  • Moravskoslezský kraj
  • CZ
N

SK Velké Přítočno

  • Velké Přítočno
  • Okres: Kladno
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

SK Žibřidice

  • Žibřidice
  • Okres: Liberec
  • Liberecký kraj
  • CZ
N

Štítarský SK

  • Štítary
  • Okres: Kolín
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

TJ Čechie Zastávka

  • Zastávka
  • Okres: Brno-venkov
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

TJ Depos Horní Suchá

  • Horní Suchá
  • Okres: Karviná
  • Moravskoslezský kraj
  • CZ
N

TJ Horní Bradlo

  • Horní Bradlo
  • Okres: Chrudim
  • Pardubický kraj
  • CZ
N

TJ Jiskra Prasek

  • Prasek
  • Okres: Hradec Králové
  • Královéhradecký kraj
  • CZ
N

TJ Nová Cerekev

  • Nová Cerekev
  • Okres: Pelhřimov
  • Kraj Vysočina
  • CZ
N

TJ Partyzán Prlov

  • Prlov
  • Okres: Vsetín
  • Zlínský kraj
  • CZ
N

TJ Slavoj Chodová Planá

  • Chodová Planá
  • Okres: Tachov
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

TJ Slovan Bohnice - Praha 8

  • Praha
  • Okres: Praha
  • Hlavní město Praha
  • CZ
N

TJ Slovan Ostrava

  • Ostrava
  • Okres: Ostrava-město
  • Moravskoslezský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Bratrušov

  • Bratrušov
  • Okres: Šumperk
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Dolany

  • Dolany
  • Okres: Praha-západ
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Hnojice

  • Hnojice
  • Okres: Olomouc
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Hrabišín

  • Hrabišín
  • Okres: Šumperk
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Hradešice

  • Hradešice
  • Okres: Klatovy
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Jezernice

  • Jezernice
  • Okres: Přerov
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Kojice

  • Kojice
  • Okres: Pardubice
  • Pardubický kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Kostelany nad Mor.

  • Kostelany nad Moravou
  • Okres: Uherské Hradiště
  • Zlínský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Lesnice

  • Lesnice
  • Okres: Šumperk
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Malšova Lhota

  • Malšova Lhota
  • Okres: Hradec Králové
  • Královéhradecký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Malšovice

  • Malšovice
  • Okres: Hradec Králové
  • Královéhradecký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Myslkovice

  • Myslkovice
  • Okres: Tábor
  • Jihočeský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Náklo

  • Náklo
  • Okres: Olomouc
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Nové Město

  • Nové Město
  • Okres: Hradec Králové
  • Královéhradecký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Otaslavice

  • Otaslavice
  • Okres: Prostějov
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Paběnice

  • Paběnice
  • Okres: Kutná Hora
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Plasy

  • Plasy
  • Okres: Plzeň-sever
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Pohořelice

  • Pohořelice
  • Okres: Břeclav
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Postřekov

  • Postřekov
  • Okres: Domažlice
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Radnice

  • Radnice
  • Okres: Rokycany
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Skomelno

  • Skomelno
  • Okres: Rokycany
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Slavkov

  • Slavkov
  • Okres: Uherské Hradiště
  • Zlínský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Stěbořice

  • Stěbořice
  • Okres: Opava
  • Moravskoslezský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Ústí

  • Ústí
  • Okres: Vsetín
  • Zlínský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Vísky

  • Vísky
  • Okres: Blansko
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Všechlapy

  • Všechlapy
  • Okres: Nymburk
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

TJ Sokol Žádovice

  • Žádovice
  • Okres: Hodonín
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

TJ Spartak Čelákovice

  • Čelákovice
  • Okres: Praha-východ
  • Středočeský kraj
  • CZ
N

TJ Starovičky

  • Starovičky
  • Okres: Břeclav
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

TJ Trnava

  • Trnava
  • Okres: Třebíč
  • Kraj Vysočina
  • CZ
N

TJ Union Děčín

  • Děčín
  • Okres: Děčín
  • Ústecký kraj
  • CZ
N

TJ Union Lověšice

  • Lověšice
  • Okres: Přerov
  • Olomoucký kraj
  • CZ
N

TJ Valašské Meziříčí

  • Valašské Meziříčí
  • Okres: Vsetín
  • Zlínský kraj
  • CZ
N

TJ Velešovice

  • Velešovice
  • Okres: Vyškov
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

TJ Vlast Ježov

  • Ježov
  • Okres: Hodonín
  • Jihomoravský kraj
  • CZ
N

TJ Zborov

  • Zborov
  • Okres: České Budějovice
  • Jihočeský kraj
  • CZ
N

TJ ZD Meclov

  • Meclov
  • Okres: Domažlice
  • Plzeňský kraj
  • CZ
N

ZŠ Olomouc, Heyrovského

  • Olomouc
  • Okres: Olomouc
  • Olomoucký kraj
  • CZ