Uživatel nepřihlášen
Registrovat se
Přihlásit se
Stáhněte si aplikaci DerbyCloud
QR Google Play Google Play
QR iOS Apple Store

O DerbyCloud

Sportoviště, která jsou vybavena světelnou časomírou s komunikačním systémem DerbyCloud, poskytují možnost on-line sledování aktuálního stavu a průběhu utkání, on-line diskuze, lokalizaci hřiště, historii zápasů, hlasování v anketách, apod. (www.derbycloud.cz nebo v mobilní aplikaci DerbyCloud na Google Play a AppStore).

Přihlášením získáte přístup ke všem aktuálním časomírám (sportovištím), využívajícím DerbyCloud.

V seznamu vyberete příslušné sportoviště - název klubu (u aktivních časomír svítí zelené políčko) a zobrazí se vám časomíra s aktuálním stavem utkání - popř. další související údaje.

(provoz a obsluha každé jednotlivé časomíry - tedy i volba odesílání dat na server, jakož i administrace údajů v aplikaci, je výlučně ve správě a kompetenci každého příslušného provozovatele/uživatele časomíry)


Tento unikátní a revoluční systém vyvinula a zprovoznila naše společnost v roce 2017 v zájmu zvýšení atraktivnosti sportovních aktivit, zpřístupnění široké veřejnosti, globálního zviditelnění klubů - i v nejnižších soutěžích, ale také současně díky možnosti vzdáleného přístupu nabízí tento systém operativní a vysoce efektivní služby servisní.

Spoustu nové zábavy vám přeje
tým eal&tia®